đ Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Cluse 24mm Gracieuse Petite All Gold Toned Bracelet Watch
A gracious addition to any watch collection: the Gracieuse Petite watch for women. Featuring a square 24 mm gold colour case, dial and 14 mm stainless steel strap. This full gold eye-catcher will add a glamorous touch to all of your looks. Easily customize the look of your watch with any 14 mm strap.
| Collection | Gracieuse Petite |
| Manufacture Guarantee | 2 Years |
| Case Width | 24mm |
| Case Depth | Approx. 7mm |
| Dial Colour | Brushed Yellow Gold Tone |
| Case Material | Stainless Steel Yellow Gold Tone |
| Strap Type | Stainless Steel Link |
| Strap Colour | Brushed & Polished Yellow Gold Tone |
| Water Resistance | 3AMT |
| Movement | Â Quartz (Battery Powered) |
Â
$47.09
Original: $134.54
-65%Cluse 24mm Gracieuse Petite All Gold Toned Bracelet Watchâ
$134.54
$47.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A gracious addition to any watch collection: the Gracieuse Petite watch for women. Featuring a square 24 mm gold colour case, dial and 14 mm stainless steel strap. This full gold eye-catcher will add a glamorous touch to all of your looks. Easily customize the look of your watch with any 14 mm strap.
| Collection | Gracieuse Petite |
| Manufacture Guarantee | 2 Years |
| Case Width | 24mm |
| Case Depth | Approx. 7mm |
| Dial Colour | Brushed Yellow Gold Tone |
| Case Material | Stainless Steel Yellow Gold Tone |
| Strap Type | Stainless Steel Link |
| Strap Colour | Brushed & Polished Yellow Gold Tone |
| Water Resistance | 3AMT |
| Movement | Â Quartz (Battery Powered) |
Â












